UProLa

Неокріпші думки

Мандруючи Всесітом. Планети

with one comment

Чи хотіли Ви колись покерувати космічним кораблем, політати з планети на планету, подивитись незвичну флору-фауну, познайомитись з невідомими расами? Чи можливо Ви стали скептиком і відрізали ці свої мрії як нездійсненні? Перегляньте ще раз доступні нашому зору космічні тіла.

Великі планети Сонячної системи

Меркурій
Меркурій… Твердий та гарячий. Якщо ви колись побуваєте на ньому, то побачите Величезне Сонце, яке сходить і заходить в одній точці. Думаєте, там дуже жарко? Я б не сказав. Максимальна температура – десь 400 градусів цельсія (сталь не плавиться), мінімальна – -190 по Цельсію (на зворотній стороні від Сонця). Отже, на межі буде досить помірно, -10 тире 20 градусів. Перкочовуючи постійно можна буде надивитись цікаві ландшафти, глибокі кратери(не забувайте, можна високо стрибати, це ж вам не Земля=), дивитись на Сонце…
Венера
Те, що ми не бачимо поверхню Венери не означає, що ми її не знаємо. Так ось, Венера – це вулкани і сірчані хмари. Можна просто політати попід хмарами, подивитись на дивовижні виверження, зазирнути в ущелини, знайти місце по-прохолодніше, провести світло і поселитись. Багато термальної енергії і густа атмосфера дозволять вам зробити цікавий бізнес.
Земля
Ноу коментс. Стара як світ. Попса. Ніхто на неї спускатись не буде, нічого нового не знайде. Хоча, прісне озеро Восток під 4км льоду в Антарктиді – цікава знахідка, жаль не добурили люди з експедиції до нього…
Марс
Ця планета схожа на Меркурій. В два рази менша Землі, тому також можна високо стрибати. Перестрибувати його каньйони, взбиратись на Олімп, шукати воду в полярних шапках, шукати теплі місця і утворювати атмосферу. Правда, планета повністю червона, тому дуже незичними будуть такі пейзажі. І ще, можна пограти в гру – “Знайди всі марсоходи”!
Юпітер
Ось тут уже цікаво. Газовий гігант Юпітер. Планета, де зникають поняття газу та рідини. Великі тиски, малі температури, великі тиски, високі температури… Постійні вітри, подекуди урагани розміром з (!!!) Землю… Океани водню, метанова атмосфера. Якби було достатньо окислювача, можна було б взірвати планету =) Є вода, інколи в вигляді великих літаючих льодяних брил. Досить незвично, погодьтесь.
Сатурн
Ну як не згадати його кільця! Приблизно схожий на Юпітер, тільки тут стираються поняття твердий-рідкий-газоподібний. Урагани сильніші ніж на Юпітері – до 2400 км/год. Місцями холодно, місцями жарко. Цікаво було б здійснити вільне падіння до центру планети! Не сумніваюсь, незабутнє враження!
Уран
Про Уран мало що відомо – вам треба буде самому все взнати. Єдине, що пораджу – візьміть шубу потепліше, адже там морозно. А ще зарані приготуйтесь, що планета котиться, а не крутиться.
Нептун
Нептун ще морозніший, ніж Уран. І ще невідоміший… І найдальший в Системі. Тому сонця там не чекайте, а просто спостерігайте пояс Копейра – десь там літає Плутон з Хароном…

Супутники планет

Місяць
Це Місяць
Іо, супутник Юпітера
Іо, супутник Юпітера. Справжнє пекло. Виверження вулканів ніколи не зупиняються, деякі з них викидують породи на 100 км вверх! Там справді жарко, вся поверхня планети рухається, стискається, деформується, горить… Атмосфера їдка… Купа вогню, розрухи, небезпеки – якраз для екстремалів!
Ганімед, супутник Юпітера
Це Ганімед, супутник Юпітера. Дивний якийсь…
Європа, суптник Юпітера
Європа, супутник Юпітера. Один з найцікавших об”єктів разом з Іо. Цікавий тим, що це океан, покритий льодом! Тому основний тип туризму – підводні подорожі у глибини. А глибини там глибокі – до 100 км… Спеціально для туристів обладнано підводним світлом – без нього океан був темним як чорні шкарпетки. Якщо ви боїтесь невідомих рідин – просто політайте над поверхнею льду, адже вона є чудом природи!
Калісто, супутник Юпітера
Найстаріший, мабуть, великий супутник. Калісто, супутник Юпітера, весь побитий кратерами. Присутні там навіть доісторичні кратери від зіткнення з справді масивними тілами. Руїни таких кратерів є найбільшим аракціоном для відвідувачів.
Не забувайте, з кожного супутника відкривається неперевершений вигляд на Юпітер – набагато красивіший, ніж з Місяця на Землю.
Титан, супутник Сатурна
А ця планета, Титан від Сатурна, залишається вам в вигляді бонусу! Почитайте в туристичних довідниках про її цікавинки!

Written by danbst

Жовтень 9, 2009 at 18:41

Одна відповідь

Subscribe to comments with RSS.

 1. Клас!!! Впринципі є всякі провтики типу незабуваєме (незабутньє). Але сам зміст мені дуже подобається.

  До речі, http://antwrp.gsfc.nasa.gov/apod/astropix.html
  рекомендую.

  Ну, і гарна тема. Така стильна і ненавязлива. Заголовки робив тегом font?

  bunyk

  Жовтень 9, 2009 at 20:30


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: