UProLa

Неокріпші думки

Поясніть мені, як з однієї клітини з”являється людина!

with 2 comments

Значить, у нас є одна яйцеклітина. Для того, щоб з неї утворилась людина (читай, для того, щоб утворилось багато-багато клітин, які сформують людину) вона повинна поділитися.

1) Окей, яйцеклітина ділиться. Потім діляться шено відділені клітини. І так далі. Питання. З якого це дива ділені клітини утворюють не КУЛЮ клітин, а ЛЮДИНУ клітин?

2) Власне, про форму. З якого це дива ділені клітини на певному етапі утворюють це?

Яким чином генерація білків з допомогою ДНК утворює настільки складні форми?

3) Звідки з”являється нейронна мережа в голові? Що спричинює появу зв”язків між нейронами? Чому одні відділи мозку відповідають за одні функції, а інші – за інші?

4) Звідки беруться інстинкти? Невже вони також “жостко забиті” в ДНК? Яким чином тоді білки, генеровані за допомогою ДНК, формують інстинкти, рефлекси, заставляють битись серце?

Це питання, на які не дано відповідей. Проте, я знаю, – вони (відповіді) існують.

Погляд на проблему з точки зору ДНК

ДНК має велику, проте скінченну кількість генів (геномів, чи як ще назвати). А людина має ВЕЛИЧЕЗНУ кількість параметрів (інформації), починаючи від переліку різноманітних частин тіла, органів, клітин, зв”язків між ними, гормонів, інстинктів, рефлексів, і кінчаючи геометріями органів, кісток, властивостями тканин. На мою думку, ДНК не має потужності кодувати в собі всі-всі параметри людини, проте учені стверджують, що більше половини її – сміття!

Отже, висновок – ДНК – це заархівована людина. З людини можна отримати ДНК, з ДНК можна отримати людину.

Проте все-рівно, здається дууууже дивним, що з маленької ДНК з”являється велика людина. Або збитковість людини дуже велика, або алгоритм зтиснення інформації в ДНК має певні нюанси. В результаті яких і з”являється збитковість.

Давайте подумаємо над методами архівації ДНК. Очевидно, цей алгоритм дуже хитрий, проте не всемогутній. Він не зможе “розархівувати” щось нелюдино-подібне. Він зможе створити восьминогів, людей, мишей, китів, птахів, проте не зможе створити екскаватори, хмарочоси, поліетилен.

Власне, ДНК – це модифікуюча своє оточення (і себе, можливо) програма, яка в кінці перетворюється у щось величне, проте, однотипне. Я пишу невелику програму на асемблері (у кілька кілобайт), запускаю її і вона перетворюється у Windows 7. Саме так, за допомогою самомодифікації та зкритих послідовностей та зкритих особливостей, кількість інформації, закодованої в моїй програмі рівна кількості інофрмації, закодованої в віндовс7 (виключаючи збитковість, яка з”являється уже внаслідок організованості).

Звісно, все це – мої думки, і доводити їх я не маю можливості. Але все виглядає саме так.

Суть

Людина така, якою вона повинна бути. Відхилення людини від істоти лежать в межах алгоритму архівації. Все різноманіття життя лежить в межах алгоритму архівації. Алгоритм універсальний – більшість мутацій утворюють нові види життя і не утворюють НЕжиття(той же пінопласт).

Люди зрозуміють цей алгоритм тільки тоді, коли зможуть бачити вплив зкритих структур на самомодифікуючі себе алгоритми.

Відповіді на мої питання:
1) Форма “людина” насправді є дуже збитковою. Та невелика кількість генів, яка відповідає за форму “людина”, всього лиш вказує направляючі для подальшого розвитку тіла. Наприклад, в ДНК не закодовано, скільки пальців на руці повинно бути. В ДНК закодовано, коли треба почати створювати відділ для пальця, а коли треба заврешити. А потім для кожного відділу запускається алгоритм побудови пальця. І подальшу їх форму визначають зовнішні процеси.
2) Будь-яка кістка, тканина, орган, сухожилля, система судин є високозбитковими. І те, що здається складним і має складну форму, насправді елементарно є єдиноможливим розвитком з алгоритму архівації. Знову, є направляючі, алгоритм заповнення направляючих і є алгоритм збільшення збитковості. Направляючі і алгоритм, ніякої абсолютної точності.
3) Знову ж таки, нейорнна мережа – це найпростіша структура для загального аналізу зовнішніх даних. І зв”язки між клітинами формує не ДНК, а самі клітини, уже на рівні збитковості.
4) А на це питання я відповіді не маю. На мою думку, ця частина людини, яка відповідає не за тіло, а за життя, є або зовнішньою (дається богом), або самовипливаючою з будови тіла. Що ще раз підтверджує спеціалізованість алгоритму архівації ДНК.

На фізичному рівні та рівні інстинктів – ми всі є одинаковими. Всі є просто людьми. Будь-які прояви рефлексів та інстинктів є природніми і правильними. Голод, сон, фекалії, вода, дихання,… Все це – фізична людина. Фізично ми всі рівні. Ми всі однакові, ми всі – життя. Життя – це алгоритм розархівації істоти з молекули ДНК. Рефлекси та інстинкти всього лиш випливають з істоти, а не є закладеними (по теорії внутрішнього творіння). Те, що люди називають “життям” є всього лиш наслідком.

Дуже сподіваюсь, що я виклав свою думку не занадто сумбурно.

Written by danbst

Квітень 24, 2010 at 23:00

Оприлюднено в Пости

Відповідей: 2

Subscribe to comments with RSS.

 1. Трохи нервують описки. Мене наприклад вже навчили КПТФХ.

  Про питання рефлексів – дивно. В школі вчили. Безумовні – це зв’язки які були. Умовні – що виробились. Безумовні – це структура нейронної мережі.

  Гг. Може написати саморозмножувану структуру даних, яка б приймала форму .. ну наприклад зірки? Або ще краще – фотографії людини. От з’являється спочатку білий піксель на чорному екрані. А потім розділяється на два, вже інших кольорів. Ті два теж собі діляться. (І так кожен знаючи якийсь код, та щось про своє оточення)…

  bunyk

  Квітень 25, 2010 at 00:30

 2. >>>Мене наприклад вже навчили КПТФХ.
  розкажи мені це правило, я його забув. Це типу перед ними ставиться “с”? Наведи приклади. *Мене вчили “КаФе ‘ПТаХ'”

  >>>Безумовні – це структура нейронної мережі.
  рефлекси зрозуміло. а інстинкти?

  хоча ні, і рефлекси не зрозуміло. Звідки взялась ця структура? Як за допомогою генерації білків можна відтворити просторову мережу зв”язків?

  А сам пост власне і є питанням. Дуже хотілось би, щоб читачі спробували дати відповідь.

  danbst

  Квітень 25, 2010 at 08:08


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: