UProLa

Неокріпші думки

методи боротьби з лінню

with 3 comments

Іноді таке трапляється, пропадає мотивація та/або нападає лінь. Звісно, з часом вони якось проходять – багато факторів на це впливають, проте краще би ці грьобані ментальні проблеми вирішувати одразу. Не виходить, одначе у деяких людей (типу мене). Зараз я поділюсь кількома уже раніше мною застосованими досить дієвими методами боротьби.

1. Пропала мотивація. Найперше, треба задуматись, можливо організм натякає, що ця мета була неправильною? Тобто, це – добре, можна буде зайнятись чимось іншим, кориснішим. Досить важко так думати, проте дууууже часто відмова від попередньої мети є найправильнішим кроком, ось тільки розуміння цього приходить запізно.

2. Зсув полярностей думок. Я називаю так те, що через певний проміжок часу позиція думок кардинально (на 180 градусів, на протилежно) міняється. Інколи це буває один день, інколи роки. Так ось, якщо таке трапляється – значить жодна з позицій не правильна. А правильна – або серединка між ними )) або обидві зразу або жодна з них. Важливо зрозуміти це одразу, а не чекати.

3. Найпростіший метод боротьби з лінню – настанова “Дій!”.
Суть проста. Кажете собі “Дій!” багато разів, кожен раз все голосніше (про себе). І в цей момент починаєте діяти – робити якісь корисні речі. Як тільки зупиняєтесь – одразу кажіть собі “ДІЙ!” і продовжуйте хоча б щось робити. Важливо ловити себе на справах, які так чи інакше є продуктами ліні: клікання по ссилкам, розглядання блогів від нічого робити, лежання, якась тупа гра, беззмістовні розмови по телефону, беззмістовна бесіда в асьці. Важливо не позбуватись чинників, які заважають робити “правильну” роботу, а ІГНОРУВАТИ!
Найважче в даному методу – заставити себе після слова “Дій!” почати щось робити. Ще важко довго протримуватись у такому стані, проте це уже не так важливо.

4. Конкретний спосіб боротьби з лінню.
Треба нічого не робити. Просто сісти і не рухатись. Взагалі! Причому, ні в якому разі не в лежачому стані – так тільки заснете)) Суть в тому, що через деякий час вам це набридне або затечуть ноги або ще щось і у вас з”явиться великий потенціал для роботи. В цей момент кажіть собі “Дій!” і починайте правцювати. Ефект гарантований ))

5. Витончений спосіб боротьби з лінню.
В даному випадку необхідно мати особливий світогляд. Базується на тому, що одну й ту ж абстрактну річ можна назвати багатьма іменами та описати з багатьох сторін. Іншими словами, еквівалентна підміна понять.
Людина складається з фізичного тіла та “астральної” душі. Відповідно, у людини є “тваринна” суть (рефлекси, інстинкти, емоції) та духовна (всі хороші властивості – любов, милосердя, доброта, співчуття, жага до пізнання … – все, що не властиве тваринам). І оскільки у людей є два “начала”, а не одне (як у тварин), значить це неспроста. Розвивати треба свою духовну суть, а тваринну тримати на прив”язку. Тварина необхідна для життя душі. Але, на жаль, інколи тварина бере повний контроль над тілом, забиваючи душу у куток. Інколи вона просто підмінює поняття та заважає душі розвиватись. В такі моменти важливо побачити, що це саме ТВАРИННА ТВОЯ СУТЬ робить все можливе, щоб задовільнити СВОЇ НАГАЛЬНІ потреби і їй похрін на чисті побажання душі. Душа в шоці, і поки не оклигається, тварина наробить всяких безладів у житті. Власне, лінь це і є прояв тварини, коли вона бере верх над духовною суттю.
Основний спосіб боротьби (в даному світогляді) – розпізнати тварину (а іноді вона робить такі майстерні підміни понять, що й не одразу розумієш, чиї бажання ти виконуєш), сказати хто тут хазяїн (душа тут хазяїн) і почати робити свої справи від душі, ІГНОРУЮЧИ при цьому тварину. Ні в якому разі не намагайтесь позбутись від неї!!! У вас нічого не вийде. Єдиний спосіб – ігнорувати.
Цей метод діє, я переконався, проте треба мати ось такий ось світогляд ))

6. Прямий метод боротьби з лінню.
Подумати, що необхідно тобі зробити (в той час, як ти нічого не робиш), потім уяви собі, як ти це зробиш (прокрути в уяві кілька разів фільм, як ти виконуєш задачу) і почни посилати імпульси прямо в м”язи з метою виконання поставленої задачі. Спочатку це буде дивно – робити те, чого ти не хочеш робити, таке враження що ти забрав у себе своє ж тіло. Разом з тим, спосіб дуууже дієвий, якщо заставити себе ним скористатись.

Written by danbst

Травень 27, 2010 at 21:35

Оприлюднено в Пости

Відповідей: 3

Subscribe to comments with RSS.

 1. Клас! Актуально. Дякую. 2, 3, 5, 6 були навіть дещо новими.

  Витончений спосіб навів мене на думку що Джонатан Лівінгстон не мав тваринної суті. Чи просто вбив її.

  bunyk

  Травень 27, 2010 at 22:14

 2. 3 и 4 способы отличные)

  Александр

  Травень 28, 2010 at 08:25

 3. Реально класний пост! Треба собі спробувати.:)

  White Raven

  Травень 28, 2010 at 12:33


Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: